آخرین مطالب

گفتگویی صمیمانه با ملک محمد بویری سرمربی تیم کشتی فرنگی سینا صنعت ایذه

سینا صنعت ایذه همچنان در مسیر پیروزی و افتخار : گفتگویی صمیمانه با ملک محمد بویری سرمربی تیم کشتی فرنگی سینا صنعت ایذه اجتماعی - ورزشی - خوزستان

سینا صنعت ایذه همچنان در مسیر پیروزی و افتخار : گفتگویی صمیمانه با ملک محمد بویری سرمربی تیم کشتی فرنگی سینا صنعت ایذه

  بزرگنمایی:

خبرنگار پایگاه خبری صبح ملت نیوز در گفتگویی صمیمانه با ملک محمد بویری سرمربی تیم کشتی فرنگی سینا صنعت ایذه، پای سخن و درد دل این مربی کارآزموده نشست. 

ملک محمد بویری که خود و خانواده اش حدود  25 سال است در کشتی خوزستان و ایران حضور دارند، درباره شش سال حضور پرافتخار تیم اش در  لیگ برتر کشتی ایران و مسابقات باشگاه های کشتی جهان به صبح ملت نیوز گفت که باشگاه حرفه ای سینا صنعت ایذه از هفت سال پیش تا کنون در تمام رده های سنی تیم داری نموده است. برای نمونه، سه سال پیاپی در رده های سنی نونهالان و نوجوانان تیم سینا صنعت ایذه به ارمنستان اعزام شده است که برآیند کار یک نایب قهرمانی با ارزش در سال نخست و یک قهرمانی با ارزشتر در سال سوم حضور در این مسابقات بوده است. یادآوری می گردد که ترنومنت ارمنستان با حضور چند تیم از ارمنستان، گرجستان، روسیه، بلاروس و ایران برگزار می شود و در دوره اخیر این تورنومنت 400 کشتی گیر نوجوان شرکت داشته اند. 

ملک محمد بویری در ادامه گفتگو، درباره رده سنی بزرگسالان باشگاه سینا صنعت ایذه گفت : این تیم هم اکنون با سرمربی گری خود وی و مربیگری مربیان کارآزموده ای همچون عزیز ناقوسی، پویا بویری، بابک ولی محمدی، اسماعیل حیدریان و امیر حمزه احمدزاده نتایج درخشانی را در لیگ برتر کشتی فرنگی ایران به دست آورده است. در هفته های اول و دوم تیم رعد پدافند نوشهر و تیم دانشگاه آزاد خوزستان را با نتایج مشابه 9 بر 1 در اهواز شکست داده است. در هفته های سوم و چهارم در نوشهر و در برابر تیم آریوبرزن بهبهان و تیم دانشگاه آزاد خوزستان به ترتیب با نتایج 7 بر 3 و 6 بر 4 برنده گردیده است. این تیم قرار است که هفتم و هشتم آبانماه در هفته های پنجم و ششم لیگ برتر در شهر ایذه به مصاف رقیبان خود برود.  


بویری همچنین یادآور شد که تیم سینا صنعت ایذه بهمراه تیم های بیمه رازی و مدافعان حرم قم تنها باشگاه های باثبات کشتی فرنگی در لیگ برتر ایران هستند و یادآور شد که تیم سینا صنعت ایذه در سال نخست مسابقات باشگاه های جهان در ایران مقام پنجم، در سال دوم در مجارستان مقام نخست، در سال سوم در ایران مقام دوم و در سال چهارم باز هم در ایران مقام سوم جهان را به دست آورده است. بویری می گوید که این دستاوردها در سایه سرپرستی هوشنگ حاتمی به دست آمده اند که نقش برجسته ای در تیم دارد و بجز مسائل فنی تیم، سایر مسائل بر عهده وی هستند. به گفته او هوشنگ حاتمی یک تدارک بیننده برتر و یک انگیزاننده روح و روان چیره دست است. 

بویری در این گفتگو نقش مهندس علی بابا احمدپور مدیر عامل محترم شرکت و باشگاه سینا صنعت ایذه در این دستاوردها را بسیار مهم و اساسی دانست، زیرا تمام هزینه های تیم سینا صنعت ایذه بر دوش این مهندس و مدیر عامل دلسوز و ورزش دوست بوده است. او درباره قراردادهای کشتی گیران نیز گفت : تیم سینا صنعت با تمام کشتی گیران خود قرارداد بسته است. مبلغ قراردادها در قیاس با سایر تیم ها در حد متوسط است. اما قطعاً قابل قیاس با قراردادهای رشته هایی مانند فوتبال نیست. بویری می گوید نهایتاً هدف از تیم داری در این مجموعه بیشتر خدمت به جامعه کشتی از طریق شرکت در لیگ برتر است. زیرا این مشارکت موجب تقویت مالی کشتی گیران، مطرح شدن کشتی و کشتی گیران به ویژه کشتی گیران خوزستانی در ایران و جهان و البته انتقال کشتی گیران به تیم های متمول تر و تقویت تیم های ملی  می گردد.

بویری یادآور شد که میانگین سنی تیم حدود 23 است. اغلب کشتی گیران جوان و آینده دار هستند. از کشتی گیران با تجربه تری همانند هادی علیزاده پورنیا کاپیتان تیم نیز استفاده شده است. همچنین، از دو کشتی گیر ارمنستانی به نام های امویان و چالیان نیز در این تیم استفاده شده است.  امویان قهرمان جوانان جهان است و چالیان سهمیه المپیک گرفته است. او از عدم جذب محمد ناقوسی کشتی گیر شوشی قهرمان جوانان جهان بخاطر آسیب دیدگی ابراز تأسف نمود و توانایی های وی  را ستود. همچنین، برای نمونه از ایمان محمدی کشتی گیر وزن 60 کیلو و یوسف حسینوند کشتی گیر وزن 67 کیلو بعنوان پدیده های امسال لیگ برتر یاد کرد و از عملکرد سایر اعضای تیم اش بسیار سپاسگزاری نمود. وی درباره استراتژی و برنامه فنی تیم سینا صنعت ایذه نیز گفت : کادر فنی تیم همیشه به آنالیز کشتی و کشتی گیران تیم های رقیب می پردازد و سبک کشتی تیم اش را سبکی تهاجمی دانست که دنبال اجرای فن و ایجاد جذابیت در کشتی است.  

بویری از امکانات شهری ایذه  و از عدم وجود یک هتل استاندارد در زادگاه اش جهت پذیرایی بهتر از تیم های میهمان گلایه مند بود. درباره اسکان تیم سینا صنعت نیز گفت که اعضای تیم در شهر خود تمرین می کنند و حدود 10 روز پیش از مسابقه جهت شرکت در اردوی تیم در ایذه گرد هم می آیند. او کار فرهنگی اجرای نقوش محلی و نقش مرد شمی اشکانی بر روی دوبنده های تیم سینا صنعت ایذه را ستود و در پایان از تمام هواداران تیم سینا صنعت ایذه در سراسر ایران به ویژه هواداران ایذه ای، از کادر فنی، سرپرستی و اعضای تیم و از مدیریت محترم باشگاه به ویژه مدیر عامل آن و همچنین فدراسیون کشتی و سازمان لیگ های کشتی بابت حمایت های بی دریغ شان سپاسگزاری نمود.  منصور بزرگمهر - اختصاصی صبح ملت نیوزنظرات شما

admin-magz

خبرنویسیتون افتضاست

۱۳۹۸/۰۸/۰۶

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

lastnews

مریدانی که خود مراد بودند

جلسه برقراری صلح و سازش بین دو طایفه بزرگ از روستای بدیل برگزار شد

منتخب مردم شوشتر و گتوند در مجلس یازدهم عنوان کرد: زیرساخت های شبکه آب و فاضلاب استان خوزستان مشکلات جدی دارد.

اطلاعیه استخدامی نیروی انتظامی منتشر شد

تایسون: هالیفیلد نخستین حریف من نیست

وضعیت کرونا در دزفول مناسب نیست

آتش سوزی بیشه زارهای حاشیه رودخانه دز مهار شد

کوته‌نوشت‌های لاتینی ، فریده آرامیده (قسمت سوم)

زبان اسپانیایی سخت بود، پیشنهاد رئال را رد کردم!

اخراج 35 نفر از کارکنان پایگاههای اورژانس 115 تکذیب شد ​

🔘هم‌اکنون| نشست بررسی و رفع مشکلات آب و فاضلاب استان

توسعه شهری هیچ منافاتی با حفظ مواریث فرهنگی ندارد

توضیح یکی از پرسنل اخراجی اورژانس 115 دزفول

اضافه شدن 100 نفر به مبتلایان کرونا در دزفول

خستگی تصمیم!! و راههای مقابله با آن

آرامستان های دزفول فردا پنجشنبه تعطیل است

افزایش 300 درصدی قیمت مسکن در اردیبهشت

یادداشت روز - مجلس نو آغاز گر شکوفایی باشد ، نه یادآور دردهای گذشته

جنوب همیشه جنوب است با دستهای خالی

غرب برای هیولای داعش آماده نیست

اعلام زمان بازگشت به روال عادی در عربستان؛ بازگشایی مساجد و ازسرگیری پروازهای داخلی

برگزاری مسابقه فرهنگی هنری امتداد در شوش

لایحه مربوط به پرونده برانکو در موعد مقرر ارسال شد

💠نشست هم اندیشی اتحاد دزفول بزرگ قبل از شروع به کار مجلس یازدهم

اطلاعیه مهم روابط عمومی اداره حفاظت محیط زیست بهبهان در خصوص سوزاندن کاه و کلش محصولات کشاورزی

پژوهش،: لخته شدن خون علت مرگ بیماران مبتلا به کرونا می باشد

لبخند کودکان در میدان آزادی به روایت تصویر

اتفاق عجیب در مجلس یازدهم ، تخلف 8 نماینده دیگر در مدرک حوزوی و دانشگاهی محرز شد

کوته‌نوشت‌های لاتینی ، فریده آرامیده (قسمت دوم)

اطلاعیه خودجوش تاریخ دوستان بهبهان

تولدی عجیب در رامهرمز+فیلم

مهم‌ترین کلاسیکر تاریخ

انتصاب سرپرست معاونت حقوقی و امور مجلس جمعیت هلال احمر

هیس !! جناب مدیر نباید زیر سئوال برود

آتش زدن مزارع کشاورزی در حومه شهر امام خمینی بر خلاف قانون ممنوعیت

حاجی بابایی :*مردم گمان نکنند ما شتابزده عمل کردیم /آیین نامه مجلس تغییر کرده است

در نشست هم اندیشی مجلس تراز انقلاب اسلامی روسای مجلس احتمالی مطرح شد (بهمراه عکس وفیلم ) قسمت اول

موانع مسدودکننده جاده دزفول- شوش حادثه ساز شد

دبیرقرارگاه ستاد ملی مبارزه مفاسد اقصادی شهرستان دزفول : لطفا صدای مردم مظلوم باشید

هشدار وقوع گرد و خاک عراقی در غرب و جنوب غرب خوزستان

یک هزار و 652 دانش‌آموز شوشتر در امتحانات نهایی پایه دوازدهم حضور می‌یابند

روحانی: مشکل آب آشامیدنی برخی مناطق اهواز سریع رفع شود

وضعیت اضطراری در ژاپن پایان یافت

نامگذاری سال 2022 میلادی به عنوان سال شطرنج زنان

«فوتبال» باید به «کرونا» عادت کند/«تدبیر» را جایگزین «بهانه» کنید

لبنان: شایعه پراکنان درباره سلامتی عون تحت پیگرد قرار می‌گیرند

زمان ثبت نام از کاندیداهای ریاست فدراسیون شطرنج اعلام شد

جذب نیروی امریه

دوره برنامه‌نویسی و تحلیل داده‌ها برگزار می‌‎شود

گوگل، پزشک شما نیست