رادیوشوش منتشرشد
رادیوخبری صبح ملت ویژه شهرستان شوش منتشرشد
جمعه 26 فروردين 1401 - 11:32:20
رادیوخبری صبح ملت ویژه شهرستان شوش منتشرشد
بامروری بر مهم ترین خبرهای شهرستان در هفته ای که گذشت باصدای  زهراحبیبی منتشرشد سرپرست فرمانداری شوش تاکید کرد؛
لزوم مشارکت شرکت‌ها و صنایع بزرگ برای رفع مشکلات آموزشی شوش

محمود عیدانی عصر روز سه‌شنبه در نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان شوش اظهار کرد: احساس می‌کنم که بندهای مرتبط با شورای آموزش و پرورش شوش اصلاً در این جلسات شورا پیاده سازی نشده است؛ شورای آموزش و پرورش بندهای متفاوتی دارد که باید بر اساس آنها نیز مصوبات و تصمیمات در این شورا گرفته شود.

وی گفت: در نشست روز سه شنبه متوجه برخی مشکلات حوزه آموزش و پرورش شوش شدم که نیاز است با جلسات مستمر و برنامه‌ریزی منظم نسبت به رفع آنها اقدام شود.

دستگیری سارقان مسلح در عملیات ضربتی پلیس شوش

فرمانده انتظامی شهرستان شوش گفت: در عملیاتی سارق مسلح و به عنف پس از درگیری با ماموران با ضرب گلوله پلیس زمین گیر شد.

سرهنگ "روح اله یاری زاده وی بابیان اینکه با کار اطلاعاتی هویت سارق شناسایی شد، افزود: روز گذشته ماموران انتظامی اهواز با آگاهی از حضور متهم در شوش، با همکاری پلیس این شهرستان برای دستگیری سارق مسلح وارد عمل شدند.

فرمانده انتظامی شوش اظهار داشت: متهم که پس از درگیری با عوامل انتظامی با همکاری اقوام و اراذل اوباش قصد فرار داشته که درنهایت با ضرب گلوله پلیس از ناحیه پا مجروح و دستگیرشد و دراین عملیات یک دستگاه خودرو پژو فاقد پلاک بکار رفته در سرقت های خشن توقیف شد.
پیش بینی خرید 30 هزار تُن کلزا از کشاورزان شهرستان شوش
ر

ییس اداره تعاون روستایی شهرستان شوش از خرید بیش از 500 تن کلزا در 6 مرکز خرید کلزا این شهرستان و از تاریخ 20 فروردین تا کنون خبر داد.

به گزارش برنا، هومن سپه وند امروز دوشنبه 22 فروردین ماه 1401 ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: فعالیت شبکه بزرگ تعاون روستایی شوش در زمینه خرید تضمینی گندم و کلزا از 20 فروردین ماه آغاز و تا کنون بیش از 500 تن کلزا از کشاورزان خریداری شده است و پیش بینی می شود تا اواخر اردیبهشت ماه این مهم ادامه داشته باشد.

او گفت: در حال حاضر 6 مرکز خرید تمام وقت مشغول کار خرید کلزا از کلزاکاران شوشی هستند و پیش بینی می شود رقمی بالغ بر 30 هزار تن خرید از کشاورزان شوشی کلزا خریداری شود.

کمیته رسیدگی به درخواست‌های مشترکین شرکت آبیاری کرخه و شاوور تشکیل شد

مدیر امور مساحی شرکت بهره برداری از شبکه‌های آبیاری کرخه و شاوور از تشکیل جلسات کمیته رسیدگی به درخواست‌های مشترکین در ارتباط با فصل زمستان 1401-1400 خبر داد.

نماینده مردم شوش در مجلس:
سلامت مردم خوزستان نباید بازیچه تصمیمات نابخردانه مدیران شود

کعب عمیر در گفتگو با مهر تأکید کرد: سلامت و بهداشت مردم خوزستان که هفته‌ها سایه سیاه گرد و خاک شدید بر زندگی آنها سایه افکنده نباید بازیچه تصمیمات نابخردانه مدیران شود.

وی افزود: در چنین شرایطی که زندگی به کام مردم به‌خصوص بیماران تنفسی تلخ شده نباید با این‌گونه تصمیمات بدون کارشناسی و نسنجیده باعث ایجاد نارضایتی و ناراحتی مردم شویم.

کعب عمیر اظهار کرد: خود گرد و خاک و عواقب جبران‌ناپذیر آن به‌اندازه کافی زندگی را برای مردم تلخ کرده و با این‌گونه رفتارها که قطعاً با اندکی درایت قابل رفع‌ورجوع است نباید باعث سردرگمی مردم شویم.

http://dezfoolnews.ir/fa/News/94524/رادیوخبری-صبح-ملت-ویژه-شهرستان-شوش-منتشرشد
بستن   چاپ