2 انتصاب جدید در استانداری خوزستان
2 انتصاب جدید در استانداری خوزستان
شنبه 13 آذر 1400 - 11:39:20
صدا و سیما
استاندار خوزستان در احکامی جداگانه سرپرستان معاونت سیاسی و اجتماعی و معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری خوزستان را منصوب کرد.

صادق خلیلیان، استاندار خوزستان در احکامی جداگانه حجت الله دهدشت و سیداحمد موالی زاده را به ترتیب به عنوان سرپرست معاونت سیاسی و اجتماعی و سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری خوزستان منصوب کرد. 

استاندار خوزستان در بخشی از این احکام آورده است: امید است با اتکال به خداوند متعال و پیگیری موثر وظایف قانونی، در راستای اهداف و آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، سیاست‌های دولت مردمی و پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله العالی) موفق و موید باشید.

حجت الله دهدشت دانش آموخته حقوق و از پرسنل رسمی وزارت کشور است و حضور در رده‌های مختلف مدیریت دانشگاهی و دو دهه فعالیت مستمر و موثر در حوزه‌های متنوع سیاسی، اجتماعی و فرهنگی از جمله سوابق وی به شمار می‌رود.
معاون مدیرکل امور اقتصادی استانداری، رئیس گروه امور بازرگانی، صنایع و معادن، مدرس اقتصاد دانشگاه‌های اهواز، عضویت در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان، عضویت در کارگروه تنظیم بازار از جمله سوابق اجرایی و مدیریتی سید احمد موالی زاده است.

http://dezfoolnews.ir/fa/News/83320/2-انتصاب-جدید-در-استانداری-خوزستان
بستن   چاپ