تصادف زنجیره‌ای در جاده دزفول _ شوشتر
تصادف زنجیره‌ای در جاده دزفول _ شوشتر
شنبه 13 آذر 1400 - 11:33:18
ایرنا
سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دزفول گفت: تصادف زنجیره‌ای در جاده دزفول به شوشتر حوالی سه راهی فضیلی یک کشته و 14 مصدوم برجا گذاشت.

غلامرضا روان‌پور، سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دزفول اعلام کرد: امروز حوالی ساعت 6:40 دقیقه صبح تصادف زنجیره‌ای بین سه خودروی پژو 405، نیسان وانت و مینی بوس در جاده دزفول به شوشتر به وقوع پیوست که یک فوتی و 14 مصدوم برجا گذاشت.

روان‌پور افزود: طی تماس تلفنی با مرکز ارتباطات اورژانس 115 دزفول مبنی بر برخورد سه خودرو با یکدیگر بلافاصله چهار تیم عملیاتی متشکل از پایگاههای اورژانس سیاه منصور، شمس آباد، خیبر و زیباشهر به محل حادثه اعزام شدند.

وی با بیان اینکه اتوبوس آمبولانس فوریت‌های پزشکی دزفول نیز در حالت آماده باش قرار گرفت، اظهارداشت: یک نفر از سرنشینان خودرو پژو 405 که خانمی با حدود 55 سال سن بود، در دم جان باخت.

سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دزفول با بیان اینکه علت حادثه در دست بررسی است، گفت: 14 نفر مصدوم این حادثه شامل 10 زن، سه مرد و یک نوجوان پس از انجام اقدامات درمانی اولیه برای تکمیل روند درمان به بیمارستان بزرگ دزفول منتقل شدند.

جاده دوطرفه دزفول به شوشتر یکی از جاده های کم عرض، پرتردد و حادثه خیز استان خوزستان است.

http://dezfoolnews.ir/fa/News/83318/تصادف-زنجیره‌ای-در-جاده-دزفول-_-شوشتر
بستن   چاپ