مدیرشبکه بهداشت درمان هندیجان: در پی تعطیل کردن اختیاری صنف کالای خانگی
مدیرشبکه بهداشت درمان هندیجان: در پی تعطیل کردن اختیاری صنف کالای خانگی
سه شنبه 5 اسفند 1399 - 13:00:53
صبح ملت نیوز
مدیرشبکه بهداشت درمان هندیجان: در پی تعطیل کردن اختیاری صنف کالای خانگی


به  گزارش  خبرنگار صبح ملت  نیوز ،دکتر داود رئیسی گفت:چند هفته پیاپی است که شاهد افزایش فزاینده بیماران کرونا در شهرستان هستیم، شرایطی نگران کننده که همه مسوولین و مردم شریف هندیجان را به چالش کشیده است، در مسیر مقابله با این بیماری از هیچ اقدام و تلاشی فروگذار نکرده اییم،وی افزود: اما به نقطه ای رسیدیم که میبایست مردم خود وارد عمل میشدند و با انجام اقدامات حفاظتی و کنترلی بیماری، مطابق با دستورالعملهای مقابله با بیماری کرونا، همپا و هم قدم با خدمتگذاران خود در شبکه بهداشت و درمان هندیجان گره این مشکل در شهرستان را باز کنند.
رئیسی اظهارکرد:میدانیم و آگاه هستیم که تعطیلی بازار کالای خانگی بر معیشت مردم شهرستان چه تاثیر نامطلوبی دارد، اما جایی که سلامت نیروی انسانی و فرد درخطر است هیچ چیز مهمتر نیست.

رئیس شبکه بهداشت درمان هندیجان عنوان داشت:اینجانب بر خود لازم می دانم علاوه بر قدردانی صمیمانه از  فرماندار و اعضاء شورای تامین که برای حفظ سلامت مردم شهرستان با اقدام قاطع و شجاعانه خود در بستن مبادی ورودی شهرستان، قدمی بزرگ  در مسیر کنترل بیماری برداشتند، بنا بر وظیفه انسانی و اخلاقی خویش، از تک تک صاحبان اصناف کالای خانگی که با تعطیلی خودجوش بازار کالای خانگی، حمایت و همراهی ارزنده خود را با ستاد مقابله با کرونای شهرستان اثبات کردند، از صمیم قلب تشکر و سپاس ویژه داشته باشم و ارادت قلبی و خالصانه خویش را به آنها ابراز بدارم.
دکتررئیسی درپایان گفت:بار دیگر از مردم شریف هندیجان تقاضا میکنم از ماسک در تمامی ترددهای ضروری خود استفاده کنند و از ترددهای خانوادگی به شدت پرهیز کنند. در آخر از خداوند منان خواهانم توانی مضاعف به ما در مسیر خدمتگزاری به مردم شریف هندیجان عنایت فرماید.


خبرنگارناصرحکیمی 

http://dezfoolnews.ir/fa/News/59749/مدیرشبکه-بهداشت-درمان-هندیجان-در-پی-تعطیل-کردن-اختیاری-صنف-کالای-خانگی
بستن   چاپ