رادیو خبری دزفول منتشر شد
رادیو صبح ملت نیوز ویژه شهرستان دزفول منتشر شد
جمعه 1 اسفند 1399 - 09:46:35
صبح ملت نیوز
اولین جلسه رسمی استاندار جدید خوزستان از دزفول آغاز شد

قاسم سلیمانی دشتکی استاندار جدید خوزستان با ورود به خوزستان پس از  ادای احترام به شهدای گمنام دزفول در جلسه شورای اداری شهرستان دزفول حضور پیدا کرد.

🔹وی در این جلسه  دزفول را دارای ظرفیت‌های مختلفی دانست و گفت : دزفول دارای نخبگان زیادی در سطح کشور است و می‌توان از ظرفیت این نخبگان جهت حل برخی مشکلات منطقه استفاده کرد

تقدیر آوایی از معلم فداکار دزفولی
نماینده دزفول در مجلس شورای اسلامی با قدردانی از معلم دزفولی برای آموزش کودکان کار گفت که تحصیل حق مسلم هر کودکی فارغ از ملیت، دین، نژاد و آیین است حتی اگر شرایط زندگی او را به سوی کار اجباری سوق داده باشد.
عضویت بانوی دزفولی در انجمن لیدرهای رسمی جهان
آرزو دفتری گفت:
عضویت من در انجمن جهانی لیدرهای رسمیِ جهان صورت گرفت که یک جامعه بین المللی است و از قاره های مختلف اعضایی دارند.از چندماه پیش مکاتباتی با آنها داشتم و رزومه ارسال کرده بودم که در تاریخ 25 بهمن امسال عضویت بنده دراین انجمن اعلام شد. 
وی افزود: مزیت حضور در این جامعه این است که در یک جامعه معتبر جهانی دارای حق رای هستیم و البته فرصتی به ما میدهندتا گردشگری کشورمان را معرفی کنیم که مطمنا برای جلب توریست ودرنهایت توسعه گردشگری ما موثرخواهد بود

ثبت ملی ٣ اثر تاریخی‌ فرهنگی دزفول

🔸107 اثر منقول از استان‌‌های خوزستان، یزد، آذربایجان غربی، سیستان و بلوچستان، بوشهر، البرز، اصفهان، کهگیلویه و بویر احمد، خراسان شمالی و مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد در فهرست آثار ملی ایران ثبت شد.

از استان خوزستان 12 اثر شامل مجسمه یعقوب لیث صفاری دزفول و دو اثر از موزه آستانه سبزقبا دزفول با نظر اعضای شورا ثبت ملی شدند.
هیچ گونه مجوزی برای قطع درختان در کوی سوم شعبان دزفول صادر نشده است

 مهندس میثم اجاقی در این خصوص به خبرنگار صبح ملت گفت :پس از بازرسی میدانی و مشاهده حجم بالای درختان سرنگون شده که در بسیاری جوانه های سرسبز وجود داشت و بررسی تخلف صورت گرفته تاکنون هیچ گونه مجوزی برای این اقدام غیرقانونی صادر نشده است .
کارشناس فضای سبز دزفول افزود: تخریب اکوسیستم جنگل ممنوع بوده و نابودی گونه های با ارزش درختان اکالیپتوس قدیمی با توجه به اینکه هیچ گونه درخواست کارشناسی وبررسی راه کارهای لازم  از طرف کوی سوم شعبان از ما نشده است به طور قطع قضیه را از طریق واحد حقوقی این اداره پیگیری می کنیم.
 
معاون دانشگاه علوم پزشکی دزفول:
123 تیم نظارتی و حمایتی در طرح شهید سلیمانی دزفول فعالیت دارند

123 تیم نظارتی و حمایتی در طرح شهید سلیمانی دزفول فعالیت دارند
بهروز چگنی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: طرح شهید سلیمانی با همکاری تمام سازمان و نهادهای دولتی به ویژه موسسه‌های خیریه و مردمی به صورت کشوری اجرا شد و می‌تواند به عنوان یک نمونه در سایر کشورها معرفی شود. 
وی  بیان کرد این طرح از 15 آذر در دزفول کلید خورد.
چگنی اظهارداشت: 33 تیم در قالب 144 نفر شامل نیروهای هلال احمر، بسیج و یک نیروی بهداشت در زمینه نظارت بر شیوه‌نامه‌های بهداشتی در سطح شهرستان فعالیت دارند. 
حادثه دیدگان مدرسه کانکسی دزفول از بیمارستان مرخص شدند
علی عبدالهی شاه‌آبادی روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: در حادثه آتش سوزی مدرسه کانکسی در کنگرستان بخش سردشت دزفول 6 نفر دچار سوختگی شدند که سه نفر معلم و سه نفر از اهالی بودند. 
وی ادامه داد: امین الیاسی و نیما همتی چالگرد 15 ساله و از اهالی منطقه کنگرستان بر اثر جراحات وارده در این آتش سوزی جان باختند.

http://dezfoolnews.ir/fa/News/59348/رادیو-صبح-ملت-نیوز-ویژه-شهرستان-دزفول-منتشر-شد
بستن   چاپ