اهم برنامه های صبح ملت در سال 1400 بررسی وارزیابی قرار گرفت
میزگرد صبح ملت برای برنامه ویژه حمایت اهالی کتاب وقلم در تهران برگزار شد
چهارشنبه 29 بهمن 1399 - 21:16:41
صبح ملت نیوز
در جلسه شورای تحریریه صبح ملت نیوز که در دفتر تهرانِ پایگاه خبری  برگزار شد، مدیر مسئول سایت خبری صبح ملت نیوز بیان کرد: وظیفه اصلی یک رسانه حمایت از اهالی قلم و روشنفکران و پرسش گران اجتماعی است. با افتخار  اعلام می کنم بیش از 100 جلد کتاب  ارزشمند از  سال 1396 تاکنون  توسط این پایگاه خبری رونمایی و یا  معرفی شده است.
رشیدپور  افزود: خوشبختانه در تیم  تحریریه صبح ملت  بیش از 10 نفر از همکاران نویسنده هستند با حداقل دو جلد کتاب منتشر شده که باعث  انگیزه بیشتر برای  فعالیت مختلف فرهنگی  در حوزه های مختلف  برای دوستان تحریریه  صبح ملت شده است. 
با افتخار تمام برخی از  کتاب های چاپ شده  صبح ملت از سال 1396 تا 1399 در همایش پنجمین سالگرد صبح ملت در شهرستان  دزفول رونمایی شده و حالا شاهد این هستیم  که دو نفر از عزیزان ما برای علاقه مندان به  حوزه رسانه، کتاب های با ارزشی با نثر ساده و روان منتشر کرده اند. در ضمن جناب آقای دکتر سید فخرالدین طاهر زاده موسویان و  سید محمدرضا حسینی علی آباد به تازگی کتابی(هر آنچه که بایستی از خبر و خبرنگاری دانست ) منتشر کرده اند که برای این عزیزان آروزی بهترین را از خداوند منان  خواستارم.
همچنین لازم می دانم اضافه کنم که در جلسه هم اندیشی مقرر شد با حمایت و همکاری دانشگاه اصول الدین  دزفول و یک شرکت معتبر، مقدمات برگزاری  یک کنفرانس علمی  درباره معماری ایران  اسلامی در سال 1400 برگزار  گردد. و سه برنامه ویژه صبح ملت  در ایام نوروز باستانی  برنامه ریزی شده است  که امیدوارم با حمایت  مردم و نخبگان جامعه  فرهنگی خوزستان  محقق شود. 
 
در پایان جلسه از آقای  سید محمد رضا حسینی  علی آبادی تقدیر و تشکر  شد. 

علیرضا  نیاکان  - صبح ملت  
  
اسامی  نویسندگان  صبح  ملت :
دکتر عبدالامیر  مقدم نیا  با بیش از 300 اثر چاپ شده و در حال انتشار رسمی 
علیرضا  رشنو  
نداسعادت 
مریم  مفتوح 
دکتر  سید فخرالدین   طاهر زاده  موسویان  
سید  محمد رضا  حسینی  علی آبادی  
دکتر  متینه  مقدم  
دکتر  محمد باغستانی  
علی استوان 
ثنا صمصمامی 
دکتر غلامرضا رضایی با بیش  از  10 اثر

http://dezfoolnews.ir/fa/News/59260/میزگرد-صبح-ملت-برای-برنامه-ویژه-حمایت-اهالی-کتاب-وقلم-در-تهران-برگزار-شد
بستن   چاپ