تیم نفت مسجدسلیمان در مقابل گل‌گهر یک غایب دارد
جمعه 17 بهمن 1399 - 01:05:03
ایرنا
تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در هفته چهاردهم رقابت‌های لیگ برتر با یک بازیکن غایب به مصاف تیم گل گهر می‌رود.

هفته چهاردهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کشور از روز پنجشنبه 16 بهمن ماه از سر گرفته می شود و تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در این هفته مقابل گل گهر سیرجان صف آرایی می‌کند.
مهران حسنوند، مدیر رسانه‌ای تیم نفت مسجدسلیمان اظهار داشت: در دیدار با تیم گل گهر، امیرحسین باقرپور را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم؛ سایر بازیکنان تیم مشکلی برای بازی نداشته و در شرایط خوبی قرار دارند. 
وی افزود: هفته گذشته مقابل استقلال بازی خوبی ارائه دادیم و در حالی که می‌توانستیم به برتری برسیم در امر گلزنی خوب عمل نکرده و فقط یک امتیاز کسب کردیم.
مدیر رسانه‌ای باشگاه نفت گفت: ما بازیکنان بسیار جوانی داریم که باانگیزه و جویای نام هستند. خوشبختانه روز به روز عملکرد تیم بهتر شده و بازیکنان به لحاظ هماهنگی در وضعیت مناسب تری قرار دارند.
وی با بیان اینکه در بازی این هفته به دنبال کسب سه امتیاز هستیم تا دل هواداران را شاد کنیم افزود: سعی می کنیم در 2 بازی باقی مانده تا پایان نیم فصل بهترین عملکرد را داشته باشیم و با کسب امتیاز از حریفان جایگاهمان را در جدول رده بندی بهبود دهیم.
حسنوند عنوان کرد: نفت مسجدسلیمان یک تیم مردمی است و تنها دلخوشی مردم شهرستان به شمار می رود لذا انتظار داریم که مسئولان از این تیم حمایت کنند تا در نیم فصل دوم شرایط بهتری داشته باشیم.
تیم نفت مسجدسلیمان هم اکنون با کسب 17 امتیاز در مکان دهم جدول رده بندی جای گرفته است.
دیدار تیم های گل گهر و نفت مسجدسلیمان از ساعت 15:30 روز جمعه 17 بهمن ماه برگزار می‌شود.

http://dezfoolnews.ir/fa/News/57804/تیم-نفت-مسجدسلیمان-در-مقابل-گل‌گهر-یک-غایب-دارد
بستن   چاپ