قضاوت 5 خوزستانی در دربی خوزستان
چهارشنبه 15 بهمن 1399 - 22:51:57
فارس

داور خرمشهری به همراه چهار داور دیگر از استان خوزستان، قضاوت شهرآورد خوزستان را بر عهده گرفتند.

هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال کشور، از بعدازظهر پنجشنبه آغاز خواهد شد که در یکی از حساس‌ترین دیدارهای این هفته، صنعت نفت آبادان میزبان هم استانی خود، فولاد خوزستان است.
این دیدار با قضاوت عبدالنبی پورخلف، داور جوان و خرمشهری فوتبال کشور برگزار خواهد شد.
کمیته داوران فدراسیون فوتبال، با بیان این خبر، آقایان حسن ظهیری و رحیم حاجی‌پور را به عنوان دو کمک داور این دیدار اعلام کرد و همچنین مرتضی یوسف شهریاری نیز به عنوان داور چهارم انجام وظیفه خواهد کرد.
این دیدار دو داور اضافی هم دارد که از پشت خط عرضی زمین، به پورخلف کمک خواهند کرد، پیمان فرخی مهر و رضا قاسمی این وظیفه را بر عهده دارند. هر پنج داور این دیدار خوزستانی هستند.
نفت آبادان روز جمعه از ساعت 16 در ورزشگاه تختی آبادان میزبان فولاد خوزستان خواهد بود.
تیم صنعت نفت آبادان در حال حاضر با کسب 22 امتیاز از سیزده مسابقه قبلی خود، در مکان دوم جدول قرار دارد و فولاد خوزستان با همین تعداد بازی، 19 امتیازی است و این جدال برای صنعت نفت 6 امتیازی تلقی خواهد شد چرا که در صورت پیروزی فولاد را از چرخه مدعیان خارج می‌کند و اختلاف خود را با رقیب هم استانی به شش امتیاز افزایش خواهد داد تا ادامه برای صدرنشینی نیم فصل با سایر تیم‌ها رقابت کند.
شاگردان پورموسوی تا پیش از این هفته، 14 گل زده و 10 گل خورده را در کارنامه دارد و دارای 6 پیروزی است که یکی از بردهای این تیم در خارج از خانه به دست آمده است. فولاد خوزستان اما، تا کنون موفق به کسب چهار پیروزی و هفت تساوی، این تیم دو شکست را نیز در کارنامه خود دارد که از این حیث شرایط بهتری نسبت به رقیب این هفته خود دارد.


http://dezfoolnews.ir/fa/News/57662/قضاوت-5-خوزستانی-در-دربی-خوزستان
بستن   چاپ