رئیس آبفای شهرستان رامهرمز *چاه مصلا رامهرمز وارد مدار شد*
رئیس آبفای شهرستان رامهرمز *چاه مصلا رامهرمز وارد مدار شد*
سه شنبه 21 مرداد 1399 - 14:37:43
صبح ملت نیوز
 🔹 به گزارش  خبرنگار صبح  ملت نیوز  به نقل  از  روابط عمومی آبفا منطقه رامهرمز مدیر آبفای این منطقه اظهار داشت: طی یک عملیات 24 ساعته برای تقویت فشار آب شرب شهرستان یک حلقه چاه عمیق جنب مصلای شهرستان رامهرمز با دبی 40 لیتر در ثانیه با مختصات و تیپ 45 کیلووات و پمپ 4/374 وارد مدار و شبکه آب‌رسانی شهرستان شد.
محمدرضا اسکندری ادامه داد: هزینه راه‌اندازی و خرید این نوع پمپ بالغ‌بر 100 میلیون تومان بود که اکثر مناطق مهم مرکز شهرستان را مشروب و آب‌رسانی می‌نماید

🔹او افزود: مناطق تحت پوشش این چاه عمیق شامل محلات فاز 4 فرهنگیان (کوچه‌های 1-13 شقایق و نرگس و بهارستان)، منطقه بلوار رزمندگان، کوی طالقانی (1،2،3) و بعضی از روستاها ازجمله روستاهای سرچشمه علیا وسفلی از آب شرب سالم و بهداشتی است.

🔹مدیر آبفای منطقه رامهرمز این نوید را داد: یک حلقه چاه عمیق آب‌رسانی باهدف تقویت شبکه در تأسیسات سردار شهید سلیمانی با دبی بالا طی چند روز آتی وارد مدار خواهد شد.

🔹او در پایان گفت: با تلاش همکاران و عملیات جهادی کارکنان این اداره نهضت آب‌رسانی را در (روستاها و بخش‌ها) ازجمله بخش ابوالفارس و شهرهای سلطان‌آباد، شهر رود زرد، بخش مرکزی و روستاهای حومه غربی و شرقی به‌صورت شبانه‌روزی و اکیپ‌های فنی در حال خدمت‌رسانی (تعویض، تعمیر، اصلاح و توسعه شبکه) تمامی خطوط آب‌رسانی هستند.

http://dezfoolnews.ir/fa/News/38903/رئیس-آبفای-شهرستان-رامهرمز-چاه-مصلا-رامهرمز-وارد-مدار-شد
بستن   چاپ