فراخوان شرکت در نمایشگاه خلاقیت و نوآوری ایران/برگزاری رویداد در زمستان 99
سه شنبه 6 اسفند 1398 - 17:59:47
ایسنا


فراخوان شرکت در نمایشگاه خلاقیت و نوآوری ایران/برگزاری رویداد در زمستان 99
کانون پتنت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری فراخوان شرکت در رویداد "اکسیر" یا نمایشگاه خلاقیت و نوآوری ایران را منتشر کرد.

به گزارش ایسنا، نمایشگاه خلاقیت و نوآوری ایران یا رویداد "اکسیر"، ویترینی برای نمایش و معرفی اختراعات برگزیده به سرمایه‌گذاران محسوب شده و کانون پتنت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با برگزاری آن فرصتی برای توسعه مهارت‌های خلاقانه استعدادهای جوانان و نوجوانان فراهم کرده است.

ارائه دیدگاه‌ها، انتقال تجربیات و به اشتراک‌گذاری رویکردهای فعالان زیست‌بوم نوآوری از اهدافی است که رویداد اکسیر دنبال می‌کند تا همچون پنجره‌ای برای نمایشی متفاوت و هیجان انگیز از برترین اختراعات تاریخ بشر باشد.

نمایشگاه خلاقیت و نوآوری ایران با مشارکت تمامی بازیگران زنجیره اختراع تا تجاری‌سازی و با تکیه بر رویکردهای آموزشی، ترویجی و شبکه‌سازی برگزار می‌شود تا راهکاری برای فعال‌سازی ظرفیت‌های بالقوه حوزه اختراعات باشد.

ترویج و آموزش در مسیر خلاقیت منتهی به اختراع برای جامعه جوان و پژوهشگر ایرانی، معرفی ظرفیت‌های عملیاتی پتنت برای جامعه سرمایه‌گذار کشور، خلق فرصتی برای الهام‌بخشی، گفت‌وگو و همفکری بین بازیگران زیست‌بوم نوآوری کشور با محوریت پتنت و معتبرسازی مجدد مفهوم پتنت برای بازیگران دولتی و غیردولتی زیست‌بوم نوآوری در کشور برخی از کارکردهای این رویداد معرفی شده است.

علاقه‌مندان برای حضور در بخش اختراعات برگزیده رویداد اکسیر تا 29 اسفند ماه جاری فرصت دارند به وب‌سایت https://login.excirtech.ir/register مراجعه کنند و یا با شماره تلفن‌ 021 -66523603 دبیرخانه نمایشگاه خلاقیت و نوآوری ایران تماس بگیرند.

بر اساس اعلام معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، رویداد اکسیر زمستان 99 در محل دائمی نمایشگاه‌های تخصصی شهرداری تهران واقع در بوستان گفت‌وگو دایر خواهد بود. 


http://dezfoolnews.ir/fa/News/26015/فراخوان-شرکت-در-نمایشگاه-خلاقیت-و-نوآوری-ایرانبرگزاری-رویداد-در-زمستان-99
بستن   چاپ