احداث ساختمان اداری و کارگاهی مرکز رشد شیروان کلید خورد
سه شنبه 22 بهمن 1398 - 19:34:55
ایسنا

پارک علم و فناوری خراسان شمالی
عکس تزیینی و دریافتی است
عملیات عمرانی ساختمان اداری و کارگاهی مرکز رشد شیروان وابسته به پارک علم و فناوری استان خراسان شمالی، در ایام گرامیداشت پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران کلید خورد.

به گزارش ایسنا، ساختمان 720 متر مربعی مرکز رشد واحدهای فناور شهرستان شیروان در زمینی به مساحت 2160 متر مربع از محل اعتبارات مصوبات سفر معاون علمی و فناوری رییس‌جمهور به این شهرستان روز گذشته با حضور دکتر گرمه‌ای رئیس پارک علم و فناوری استان کلنگ‌زنی شد.

دکتر گرمه‌ای با حضور در سایت احداث ساختمان، از اتمام فاز اول در نیمه نخست سال 99 خبر داد و خاطر نشان کرد: این فضا برای ارائه خدمات استقرار و زیرساخت مناسب به واحدهای فناور و افراد خلاق جهت توسعه تولید و تجاری‌سازی ایده‌های نوآورانه و کاربردی در شهرستان شیروان در نظر گرفته شده است.

در ادامه این برنامه همچنین نشست بررسی شرایط استقرار واحدهای فناور، میزان فروش و توسعه محصولات فناورانه، چگونگی و کیفیت دریافت خدمات و تسهیلات آنها در ساختمان فعلی مرکز رشد شیروان و مرکز نوآوری روستای خلاق با حضور نیروهای پارک علم و فناوری خراسان شمالی برگزار شد.

مهندس مرتضوی، مدیر مرکز رشد شیروان و مسئول راه‌اندازی مرکز نوآوری روستای خلاق در این نشست با بیان اینکه از تیرماه امسال با حضور دکتر ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در شیروان و راه‌اندازی این مرکز نوآوری توانسته‌ایم ظرفیت‌ها، افراد خلاق و تعدادی از صنایع دستی و فرهنگی را در روستاها شناسایی کنیم، ابراز امیدواری کرد که در سال آینده با برگزاری رویدادهای ویژه در حوزه صنایع خلاق و فرهنگی بسیاری از هنرمندان، صنعتگران و فعالان این بخش را در استان شناسایی و خدمات، تسهیلات و زیرساخت مناسب را برای استقرار در این مرکز به وی ارائه کنیم.

http://dezfoolnews.ir/fa/News/25285/احداث-ساختمان-اداری-و-کارگاهی-مرکز-رشد-شیروان-کلید-خورد
بستن   چاپ