ایستگاه‌های روایتگری اقتصاد مقاومتی
سه شنبه 22 بهمن 1398 - 17:48:29
روابط عمومی انجمن مدرسان اقتصاد مقاومتی
محمدامین سعیدی، نماینده این انجمن در استان خوزستان در این خصوص گفت: شهر اهواز  برای نخستین بار، این غرفه را در مسیر راهپیمایی 22بهمن، اقع در خیابان سلمان فارسی(نادری) روبه روی بانک ملی برپا کرد.

وی افزود: راویان این ایستگاه ها همگی از اساتید و طلاب معززی بودند که به تازگی در دوره تربیت مدرس اقتصاد مقاومتی که در اهواز برگزار شد، شرکت داشتند.

نماینده انجمن در خوزستان اظهار داشت: حجت الاسلام دکتر ممبینی، حجت الاسلام کلاه کج از اساتید حوزه و همچنین دکتر احسان مطیعی عضو هیت علمی دانشگاه به عنوان راوی در این روز همراه ما بودند.

وی در خصوص محتوای غرفه نیز گفت: 10 محتوای مستقل در حوزه اقتصاد مقاومتی از انجمن مدرسان اقتصاد مقاومتی تهران در موضوعات مختلف ارسال شده بود که بر اساس محدودیت برپایی غرفه و نیازسنجی صورت گرفته موضوع تربیت اقتصادی کودک با نام بچه با تربیت، انتخاب شد.

سعیدی ادامه داد: این برنامه به همت انجمن اقتصاد مقاومتی استان خوزستان و با همکاری دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم نمایندگی استان خوزستان و مرکز خدمات حوزه علمیه برگزار شد.

وی در پایان نیز گفت: روایتگری از ساعت 9.30 الی 11 به طور مداوم ادامه داشت که هر مدرس بیش از 5 بار به ارائه مطالب پرداخت و علی رغم شرایط نامناسب جوی به حمدلله با استقبال خوب مردمی مواجه شد.


http://dezfoolnews.ir/fa/News/25261/ایستگاه‌های-روایتگری-اقتصاد-مقاومتی
بستن   چاپ