رئیس اداره ورزش وجوانان دزفول در نشست خبری با اصحاب رسانه؛
ورزشگاه مجدیان اواخر آبان به بهره‌برداری می‌رسد
پنجشنبه 18 آبان 1402 - 17:55:08
صبح ملت نیوز
ورزشگاه مجدیان اواخر آبان به بهره‌برداری می‌رسد


در سال 1401، 14میلیارد و هفتصد میلیون تومان اعتبار به ورزشگاه مجدیان تخصیص داده شد.

به گزارش خبرنگار صبح ملت، صبح امروز خادمعلی تهذیبی رئیس اداره ورزش وجوانان دزفول در نشست خبری با اصحاب رسانه در محل سالن جلسات این اداره‌ گفت: ما از اعتبارات عمرانی موفقیت های بیشتری نسبت به اعتبارات جاری را کسب کرده ایم.

خادمعلی تهذیبی در خصوص کلنگ زنی های ورزشگاه 2500نفره چهارم خرداد عنوان‌ کرد: سال 1397 یک تفکری از سوی مسئولان کشوری، استانی و محلی به وجود آمد که ورزشگاه وسیعی در دزفول نیاز است که متاسفانه فرایند های قانونی آن به خوبی اجرا نشد و باعث بدبینی بین مردم شد و در سال 1402 پس از پیگیری های صورت گرفته و انجام فرایند های قانونی و جذب اعتبار این پروژه دوباره کلنگ شد و اکنون نیز فعال است.

رئیس اداره ورزش وجوانان دزفول گفت:  ورزشگاه مجدیان در مراحل نهایی بهره‌برداری و نصب تجهیزات می باشد.

وی در ادامه افزود: 14 میلیارد و هفتصد میلیون تومان اعتبار این پروژه بود که از سال 1401 تخصیص پیدا کرد که طبق نظر  پیمانکار انتظار می رود این ورزشگاه تا پایان آبان ماه به بهره‌برداری برسد.

تهذیبی تصریح کرد: مدت قرارداد پیمانکار ورزشگاه مجدیان 9 ماه بوده که به یکسال ونیم طول کشید.

رئیس اداره ورزش وجوانان پیرو نصب زمین های چمن مصنوعی در شهر نیز اذعان کرد: برخی زمین های در تملک شهرداری برای ما بسیار مهم هستند و ما آمادگی لازم را برای همکاری با شهرداری برای تبدیل آنها به زمین های چمن مصنوعی داریم و تا کنون 10 چمن مصنوعی در سطح شهرستان نصب شده که 3 زمین از آنها در دزفول و 7 زمین نیز شهرهای اقماری و روستاها بوده است.

🔶 هیئت های ورزشی بازوان تخصصی ما هستند

خادمعلی تهذیبی با اشاره به اینکه 49 هیئت ورزشی در شهرستان وجود دارد عنوان‌ کرد: طی سال‌های اخیر 36 هیئت ورزشی در دزفول تغییر یافت که  جابه جایی هر رئیس هیئت یک بار سنگین و تخریبی برای ما داشت و از سویی دیگر یک مجموعه از رضایتمندی و سطح بالاتر و تخصص و سواد رؤسا را نیز به دنبال داشت.

رئیس اداره ورزش شهرستان گفت: طی دوماه گذشته 5 ورزشکار در مسابقات بین‌المللی توانستند مدال کسب کنند.

وی افزود: سال 1401 برای قهرمانان دزفول 300 میلیون تومان هدیه تهیه،که به هرکدام از آنها بین 30 تا 50 میلیون تومان اهدا شد که این هدایا از سوی وزارت کل کشورتامین میشود.

تهذیبی گفت: شهرستان دزفول از لحاظ وسعت و جمعیت یک استان است با امکانات، اعتبارات و اختیارات یک شهرستان و این کار کردن را بسیار مشکل می‌کند بنابراین افزون بر 500 مدال آور کشوری در دزفول داریم اما امکان تجلیل از همه آنها وجود ندارد و فقط از قهرمانان فراملی تجلیل خواهد شد.

وی همچنین تصریح کرد: 5 سکه به 5 نفر نفر از ورزشکاران دزفول از جمله محمد مفتخر، محمد پرورده، محمد جواد کاید گپ، غلامرضا رحیمی، امید ذاکر اهدا خواهد شد.

تهذیبی گفت: برنامه های استقبال و تجلیل از ورزشکاران مدال آور باید از سوی روسای هیئت ها از اداره ورزش و جوانان پیگیری شود.

🔸مطالبه گری عامل اصلی جلوگیری از فقر هئیت ها

رئیس اداره ورزش و جوانان دزفول گفت: هئیت های ورزشی هرکدام مطالبه گری و  کارهای مشارکتی بیشتری انجام دهد موفقیت های بیشتری نیز کسب خواهد کرد.

تهذیبی عنوان کرد: در فواصل مختلف از اعتبارات جاری تا حد امکان به هئیت های ورزشی کمک های شایانی شد و یا تجهیزات مختلف و احداث سالن اختصاصی برای آنها صورت گرفت.

وی افزود: با نماینده شهرستان در تلاشیم  که از محل جذب اعتبارات نفتی بتوانیم برای هئیت های ورزشی سالن های اختصاصی فراهم گردد تا بخشی از خلا آنها کمتر شود.

خادمعلی تهدیبی در خصوص حوزه جوانان بیان کرد:  با پیگیری های صورت گرفته 8 سازمان مردم نهاد وجود دارد که نسبت به جمعیت شهرستان انتظار می‌رود این سازمان ها بیشتر شوند و 3 مجوز مرکز تخصصی ازدواج آسان نیز صادر شده است.

🔸پیگیر مجوز ساخت سالن ورزشی در کوی مدرس و طالقانی هستیم

رئیس اداره ورزش وجوانان دزفول گفت:  مسائل ورزشی کوی مدرس و طالقانی بسیار برای ما مهم هست و تمام تلاش خود را برای آن به کار میگیریم.

وی در ادامه عنوان کرد: یک هکتار زمین در حوالی بیمارستان تامین اجتماعی در کوی مدرس وجود دارد که اگر فرماندار دزفول مشکل تملک آن را برطرف کند اقدامات لازم برای جذب اعتبار و ساخت یک سالن ورزشی را در آن محل انجام خواهیم داد.

🖋️ساناز بهمنی

http://dezfoolnews.ir/fa/News/114770/ورزشگاه-مجدیان-اواخر-آبان-به-بهره‌برداری-می‌رسد
بستن   چاپ