غیبت خوش‌تکنیک ایران طولانی‌تر از همیشه؛
قلی‌زاده 7 ماه دور از میادین!
يکشنبه 30 مهر 1402 - 08:34:40
علی قلی‌زاده که در دیدار تدارکاتی تیم ملی فوتبال ایران مقابل روسیه در روز سوم فروردین ماه 1402 با آسیب دیدگی و پارگی رباط صلیبی مواجه شد و پس از آن فاصله طولانی مدت از میادین گرفت، همچنان نمی‌تواند در مسابقات رسمی حضور پیدا کند و فقط مشغول انجام تمرینات سبک است.

تیم فوتبال لخ پوزنان که علی قلی زاده را در نقل و انتقالات تابستانی به خدمت گرفت، همچنان نمی‌تواند از این بازیکن بهره ببرد و شب گذشته نیز در دیدار برابر لودز این ستاره ایرانی و گران قیمت خود را در فهرست نداشت.

لخ پوزنان شب گذشته در یکی از دیدارهای هفته دوازدهم لیگ استراکلاسا لهستان در ورزشگاه اِنئا مقابل تیم قعرنشین لودز قرار گرفت که در غیاب علی قلی‌زاده موفق به کسب پیروزی سه بر یک شد تا 23 امتیازی شود و به رده سوم جدول این رقابت ها صعود کند.

علی قلی زاده که پس از پیوستن به لخ پوزنان از شرایط بازی دور بود و با مصدومیت دست و پنجه نرم می‌کرد، طی سه هفته اخیر به تمرینات گروهی تیمش اضافه شده بود ولی همچنان مجوز حضور در رقابت‌های رسمی را به دست نیاورده و دیشب هم برابر لودز نتوانست بازی کند تا دوری او از میادین طولانی‌تر از همیشه شود و به 7 ماه برسد!

علی قلی‌زاده در دور رفت فصل گذشته 20 بازی برای شارلروا در ژوپیر لیگ بلژیک انجام داد که یک گل به ثمر رساند و یک پاس گل داد و در کاسیم پاشا نیز فقط در چهار بازی به میدان رفت که یک پاس گل در سوپر لیگ ترکیه ثبت کرد که مصدومیت اجازه نداد درخشش بیشتری در 10 هفته پایانی داشته باشد.

http://dezfoolnews.ir/fa/News/114421/قلی‌زاده-7-ماه-دور-از-میادین
بستن   چاپ