ابر ستاره در ایران؛ کریس تهران را بهم ریخت!
ابر ستاره در ایران؛ کریس تهران را بهم ریخت!
دوشنبه 27 شهريور 1402 - 16:39:17
اخرین خبر
ابر ستاره در ایران؛ کریس تهران را بهم ریخت!
   
 کاروان تیم فوتبال النصر عربستان با ستاره هایش برای دیدار با پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا وارد تهران شدند. حضور رونالدو در ایران باعث شد تا هواداران این ابرستاره فوتبال در فرودگاه، مسیر فرودگاه تا هتل و همچنین هتل محل اسکان تیم النصر حضور عجیب و انبوهی داشته باشند و حال و هوای خاص و تاریخی را برای پایتخت کشور بسازند.

در حال حاضر هتل اسپیناس قلب اتفاقات خبری شهر تهران است و صدها هوادار فوتبال در مقابل این هتل حاضر هستند تا ستاره پرتغالی را از نزدیک ببینند. این صحنه‌های عجیب یکی پس از دیگری در مکان‌های مختلف در حال رخ دادن است. البته باید در نظر داشت که رونالدو با این مسائل ناآشنا نیست اما شدت و غلظت آنچه در تهران اتفاق افتاده، کمی بیش از اندازه‌ای است که انتظار داشتیم.
در بدو ورود اتوبوس النصر به هتل و جابجایی رونالدو به سمت اتاقش اتفاقات عجیبی افتاد و در حالی که این بازیکن از سوی چند نفر از کادر النصر محافظت می‌شد، به سختی وارد آسانسور شد و با زدن دکمه از دست افرادی که با موبایل به دنبالش بودند، فرار کردو این پایان حواشی حضور رونالدو در ایران نخواهد بود و تا پایان این سفر هواداران دست از سر او برنمی دارند ..


http://dezfoolnews.ir/fa/News/113858/ابر-ستاره-در-ایران؛-کریس-تهران-را-بهم-ریخت
بستن   چاپ