آهنگساز ایرانی در جمع 6 آهنگساز برتر جهان
آهنگساز ایرانی در جمع 6 آهنگساز برتر جهان
دوشنبه 6 شهريور 1402 - 23:14:15
صبح ملت نیوز
آهنگساز ایرانی در جمع 6 آهنگساز برتر جهان

محمدرضا اژدری آهنگساز و نوازنده ایرانی، نامش را در میان نفرات برگزیده یکی از مسابقات معتبر جهانی به ثبت رساند.

 محمدرضا اژدری آهنگساز ایرانی با آهنگ "دختر پاییزی" در بخش بی‌کلامِ مسابقات جهانی Hollywood independent music awards 2023 شرکت کرده و با طی کردنِ مراحل مختلفِ داوری، توانست نام خود و کشورمان را در میان 6 برگزیده نهایی این مسابقات جهانی قرار دهد.
این آهنگساز سال گذشته با آهنگ «نیل» تا جمعِ 10 نفر برتر جهان پیش رفته بود که امسال با یک مرحله سعود، اثر خود را در میان 6 اثر برتر جهان قرار داده است.

این آهنگساز ایرانی اوایل سال جاری هم توانست در بخش بی‌کلامِ مسابقات جهانی Global music awards 2023 مدال نقره را برای کشورمان به ارمغان بیاورد.

محمدرضا اژدری دانش‌آموخته دانشگاه هنر تهران در رشته نوازندگی جهانی است. از سال 1393 ارکستر پادراماد را تاسیس کرد و تا سال 1396 کنسرت‌های بسیاری با ارکستر «پادراماد» و با رهبریِ خودش به صحنه برد. از سال 1396 تصمیم گرفت تا روی آثار خودش متمرکز شود.

این آهنگساز در نوروزِ 1397 نخستین ساخته‌اش یعنی «معجزه عشق» را منتشر کرد. در سال‌های گذشته هم آهنگ‌های بسیاری را به صورت تک آهنگ منتشر کرده است.

ساخته‌های اژدری فضایی آرام بخش و در سبک نیوایج دارند و مخاطبانِ این آثار با شنیدنِ ساخته‌های این آهنگساز، فضایی آرام را تجربه می‌کنند.

اژدری تنها نماینده از کشورمان بود که توانست در بخش موسیقی بی‌کلام نامش را در میان آهنگسازان برگزیده قرار دهد.

http://dezfoolnews.ir/fa/News/113347/آهنگساز-ایرانی-در-جمع-6-آهنگساز-برتر-جهان
بستن   چاپ