فیلم سینمایی «مصلحت» بعد از 3 سال اکران خواهد شد .
فیلم سینمایی «مصلحت» بعد از 3 سال اکران خواهد شد .
جمعه 12 خرداد 1402 - 14:01:24
صبح ملت نیوز
فیلم سینمایی «مصلحت» بعد از 3 سال اکران خواهد شد فیلم سینمایی «مصلحت» ساخته حسین دارابی سرانجام پس از سه سال بلاتکلیفی از 17 خرداد راهی اکران در سینماهای کشور خواهد شد.

روابط عمومی پروژه، فیلم سینمایی «مصلحت» به کارگردانی حسین دارابی و تهیه‌کنندگی محمدرضا شفاه پس از سه سال بلاتکلیفی، سرانجام چهارشنبه (17 خرداد) توسط پخش بهمن سبز راهی سینماهای سراسر کشور خواهد شد.

این فیلم سینمایی که در ژانر سیاسی_معمایی ساخته شده‌ و در سی و نهمین جشنواره فیلم فجر با دریافت دیپلم افتخار بهترین کارگردانی فیلم اول، رونمایی شد؛ پس از این رویداد سینمایی به دلیل برخی برداشت‌های سیاسی، با چالش‌ها و حواشی مختلفی برای اکران در سینماهای کشور مواجه شد که نمایش رسمی آن را به مدت سه سال به تاخیر انداخت.

فرهاد قائمیان، وحید رهبانی، نازنین فراهانی، مجید نوروزی، مهدی حسینی‌نیا، امیر نوروزی و سهی‌بانو ذوالقدر از بازیگران این فیلم هستند.

«مصلحت» که نخستین همکاری مشترک سازمان سینمایی سوره و مرکز فیلم و سریال اوج محسوب می‌شود، روایتی از پرونده مشکوک و پر رمز و راز پسر یکی از مقامات عالی‌رتبه کشور است که در حال و هوای دهه‌شصت سپری می شود.ایرنا.

http://dezfoolnews.ir/fa/News/108025/فیلم-سینمایی-«مصلحت»-بعد-از-3-سال-اکران-خواهد-شد
بستن   چاپ