جلسه هماهنگی 4 خردادبرگزارشد
سرپرست فرمانداری دزفول:بیش از 70 پروژه به مناسبت چهارم خرداد افتتاح و کلنگ زنی می‌شوند
دوشنبه 25 ارديبهشت 1402 - 09:54:55

 فرماندار ویژه شهرستان دزفول در این جلسه اظهار کرد: تاکنون قریب به 70 پروژه افتتاحیه و کلنگ زنی به ستاد هماهنگی برنامه‌های چهارم خرداد ارائه شده که این آمار همچنان در حال افزایش است.

علیرضا خردمند افزود: محور بسیاری از این پروژه‌ها خدمات رسانی به مناطق محروم است که جزئیات آن‌ها اعلام خواهد شد.

فرماندار ویژه شهرستان دزفول با بیان اینکه قطعا خدمت‌رسانی به چهارم خرداد معطوف نخواهد شد و پس از آن نیز در اولویت کاری مسوولین است، گفت: برنامه شاخص روز دزفول صبح روز چهارم خرداد با حضور فرمانده ارتش به میزبانی خانواده‌های معظم شهدا، ایثارگران، مردم و نیروهای مسلح برگزار خواهد شد.

وی ضمن تاکید بر انجام تمامی وظایف محوله به کمیته‌های تشکیل شده، ادامه داد: همزمان با شهرستان دزفول در چهار شهر اهواز، قم، مشهد، کرج برنامه‌هایی با موضوع چهارم خرداد، روز مقاومت و پایداری دزفول، برگزار می‌کنند که از شبکه‌های استانی و ملی نمایش داده خواهند شد.

علیرضا خردمند با اشاره به ایثار مردم دزفول در دفاع مقدس، تصریح کرد: چهارم خرداد از مقاومت و ایستادگی مردم این شهرستان شکل گرفته و متعلق به همین مردم است بر این اساس مشارکت شهروندان در برنامه‌ها بیش از پیش باید پررنگ شود.

وی ضمن بیان اینکه چهارم خرداد باید از زبان و نگاه مردم معرفی شود، عنوان کرد: دزفولِ امروز با تمام ظرفیت‌هایش پشتوانه‌ای محکم بنام مردم دارد. خواست و اراده مردم این دیار باعث سرافرازی‌شان در دیروز و امروز شده است.

خردمند با اشاره به نقش رسانه‌ها، اضافه کرد: به موازات تمامی اقداماتی که در طول این سال‌ها انجام شده نقش رسانه‌ها از اهمیت و جایگاه ویژه و موثری برخودار بوده است چرا که دزفول دیروز و امروز بواسطه رسانه‌ها معرفی شد و بازتاب یافت‌.

وی افزود: رادیو دزفول در زمان جنگ مشوق بزرگی برای ایستادگی مردم بود و امروز تمامی رسانه‌های این شهر با حرکت در مسیری روشن در افتخار آفرینی مردم تاثیرگذار هستند.


http://dezfoolnews.ir/fa/News/107614/سرپرست-فرمانداری-دزفولبیش-از-70-پروژه-به-مناسبت-چهارم-خرداد-افتتاح-و-کلنگ-زنی-می‌شوند
بستن   چاپ